Prečo vybrať práve nás?

11 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Firma Novakol vznikla vo februári 2006 a je zameraná hlavne na predaj interiérových dverí a zárubní, rôznych povrchov a typov, protipožiarných dverí, zárubní a požiarnych uzáverov, zalamovacích dverí, posuvných dverí, doplnkov k nim a ich montáž.

100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Ponúkame poradenstvo čo sa týka druhov materiálov, návrh, zameranie a montáž tovarov nakúpených u nás. Montáž všetkých typov dverí a zárubní, kľučiek, príslušenstva montáž posuvných dverí, stavebných puzdier, protipožiarnych dverí a zárubní, a iné. Vieme zabezpečiť aj dovoz tovaru.

NAŠE SLUŽBY

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka a zároveň splnenie jeho predstavy o peknej, kvalitnej a efektívnej domácnosti. Tešíme sa na Vašu návštevu v našej novej predajni!

Interiérové dvere a zárubne momentálne ponúkame od výrobcov Atvyn, Sapeli, Masonite, Solodoor, Invado, Portadoors, DRE, Verte, Perfectdoor, Intenso, Centurion, Voster, Polskone, Erkado. Predávane aj certifikované bezpečnostné dvere Securido a Exkluzív. Ponúkame tiež kvalitné laminátové a vynylové podlahy - Egger, Kronooriginal, Tarkett, Corkart, Kronoswis, Kronopol, Weninger, Kaindl.

Fotogaléria našich dverí

Pozrite si dvere, ktoré sme namontovali a ktoré máme v ponuke.

Pravé alebo ľavé dvere?

Pri spisovaní objednávky budeme túto informáciu od Vás požadovať. 
Ako teda zistiť aké dvere potrebujete?

Postavte sa ku dverám tak, aby ste ich ťahali na seba a ak máte dverové závesy (pánty) po ľavej ruke ide o ľavé dvere, ak máte dverové závesy po pravej ruke, ide o pravé dvere.

Údržba

Zárubne pri bežnom používání vyžadujú minimálnu údržbu - kontrola dotiahnutia imbusových skrutiek a nanesenie malého množstva mazacieho tuku do dverových závesov. Povrch dverí čistíme vlhkou handričkou, prípadne s prímesou saponátu bez organických rozpúšťadiel a abrazívných prímesí, čo závisí od druhu povrchu materiálu dverí a zárubní.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Navštívte našu predajňu!

Slovenská 9, Nové Zámky

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedela: Zatvorené